Menu
Projekt s výnimočným
charakterom

Projekt Dvoch sýpok v sebe spája to najlepšie z architektúry s pohodlím bývania a úžasnou atmosférou, ktorá stavia na historickom charaktere objektu.

Veľkometrážne byty
Všetky byty v Dvoch sýpkach sa môžu pochváliť nadštandardnou výmerou. Byty boli projektované tak, aby sa v nich dobre bývalo a poskytovali dostatok priestoru pre rodinu, koníčky aj oddych.
 
 
jedinečná atmosféra
V projekte sa podarilo skĺbiť výnimočnú architektúru, pohodlné bývanie a úžasnú lokalitu, ktorá svojim obyvateľom ponúka množstvo benefitov. Tehlové exteriéry navodzujú neopakovateľnú atmosféru, vnútorné námestie s kaviarňami a reštauráciami miestu dodávajú útulnosť a pokojné prostredie s množstvom zelene v okolí robia z Dvoch sýpok ideálny domov pre vás aj vašu rodinu.
 
 
 
Industriálna architektúra
Jedna z najúžasnejších čŕt projektu je jeho industriálna architektúra, ktorá vychádza zo zachovaného historického objektu starej sýpky. V rovnakom duchu je ladená aj novopostavená časť objektu. Obe časti projektu tak kombinujú to najlepšie z histórie aj súčasnosti. Dominantným prvkom exteriéru je tehla, ktorá dotvára industriálny ráz celého objektu.
Historický charakter
Vďaka projektu Dvoch sýpok sa podarilo zachovať výnimočný objekt z polovice minulého storočia – dve vzájomne prepojené sýpky, ktoré predstavujú unikátne architektonické dielo. Spolu s projektom tak znova ožije aj kus histórie.
 
 
Komorné bývanie
Dve sýpky sa nachádzajú v pokojnom prostredí bratislavských Jaroviec. Táto lokalita ponúka svojim obyvateľom bývanie obklopené prírodou, mimo priameho ruchu mesta, no zároveň so všetkými výhodami veľkomesta na dosah.
 
 
Skúsený architekt
Martin Paško sa celú svoju profesionálnu kariéru zaoberá aj neštandardnými industriálnymi architektonickými projektami Dve sýpky boli preňho nielen profesionálnou výzvou, ale aj srdcovým projektom, v ktorom zúročil množstvo svojich skúseností z predchádzajúcich projektov.
 
Komfortné parkovanie
Zabudnite na problémy s parkovaním. Pod Dvoma sýpkami pre vás vybudujeme nadštandardné podzemné garáže. Oceníte na nich najmä nadrozmerné parkovacie miesta, do ktorých sa pohodlne zmestí aj SUV. Mysleli sme tiež na vaše návštevy, pre ktoré bude vyhradené oddelené verejné parkovisko. Navyše, k dispozícii budete mať aj pivničné kobky, a to priamo v priestoroch parkoviska, len pár krokov od vášho zaparkovaného auta.


Developerský
tím Dvoch sýpok

Za projektom stojí skúsený tím spoločnosti Dynastion, ktorá poskytuje finančné služby na európskom aj americkom kontinente.